X
Produkt byl přidán do objednávky.

Váš košík je prázdný

[x]

Přihlásit se

Úvod Erotické pomůcky

Erotické pomůcky

Vyplňte alternativní textPŘIZVĚTE K VAŠIM HRÁTKÁM MALÉHO POMOCNÍKA
Vibrátory nejsou určené pouze pro osamělé ženy, ale také se dají využít jako skvělá erotická pomůcka pro oba partnery. Nezáleží na tom, zda jej použijete při předehře nebo jej vytáhnete v průběhu samotného milování. Určitě se jedná nejen o erotickou pomůcku, ale o hračku, kterou rozhodně zužitkujete i v páru. Pro romantické a něžné duše hledejte spíše elegantní vibrátory s oblými tvary než realistické penisy.

Vhodné jsou například vibrátroy We-Vibe, Vibe Therapy či LELO. Náruživé povahy jsou při výběru odvážnější a nemusíte se bát zvolit velký vibrátor či realistický penis. S každou další zkušeností budete chtít zkoušet nové a nové typy hraček, takže vaše domácí kolekce se pravděpodobně postupně trochu zvětší. Vibrační vajíčka, jsou také velice zajímavé hračky, tyto hračky se dají použít jak pro párový sex, tak i pro potěšení samotné ženy. Jejich použití je snadné a výsledek se dostaví velice rychle.

OBLÍBENÉ HRAČKY PRO OBAVyplňte alternativní text
Je to elastický kroužek, který navléknete na přítelův penis, je tu většinou malá část, která je k němu připevněna a vibruje. Během sexu tak může být stimulován vás klitoris. Když kroužek otočíte, stimulují se přítelovy varlata. Existují kroužky, které mají dva vibrující konce, aby mohlo docházet k stimulaci vás obou.
Důležitá součást vaší sbírky. Můžete je používat i samy o sobě nebo dohromady s vaší kolekcí hraček. Existují v různých příchutích, mají i různé efekty, jako ochlazovací nebo naopak ohřívací a tím jste mnohem citlivější.

Pokaždé si ale raději nejdřív přečtěte návod. Pokud máte nutkání zkusit si i hraní různých rolí a zhmotnění zakázaných fantazií, i pro vás je v sex shopech spousta věcí na výběr. Zkuste začít pomalinku, třeba pouta, sexy oblečení nebo erotické filmy. Potěšení je spíš v našich myslích než v samotných hračkách, ale občasné poškádlení fantazie neuškodí. Ovšem používání jakékoliv erotické hračky při párovém sexu je vždy na domluvě, neboť jsou i muži, co to považují za nevěru, hold nevědí, že je to jen pro zlepšení prožitku sexuálního aktu jak pro ženu tak i jeho samotného.

OBLÍBENÉ EROTICKÉ POMŮCKY PRO MUŽE
Mezi mužské erotické pomůcky, musíme zařadit kapesní vagíny , vakuové pumpy a nafukovací panny. Tyto dárky se nejčastěji kupují právě mužům. Vakuová pumpa slouží pro zvětšení penisu a zkvalitnění erekce, pracuje na principu vakua, kde vytváří podtlak, který vede k zvětšení libida.

Myslím si že ji není třeba představovat. Kapesní vagíny jsou navrženy, tak aby nahrazovali skutečnou ženu bez její přítomnosti. Vagíny jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, také uvnitř je zkonstruována, tak aby napodobovala skutečnou vagínu. Nafukovací panu můžete zakoupit kamarádovi jako srandu se kterou si může užít osamělé noční hrátky.

Novinky na e-mail

Novinky

30/ 5 2017

Vybavení pro SNOEZELEN

Nabízíme veselé doplňky pro vybavení snoezelen místnosti. Všechny pomůcky pro zařízení multismyslové místnosti Snoezelen najdete u nás nyní se slevou až 25%.

Více »
23/ 5 2017

AKCE sleva až 34% na baterie

Právě teď  pro Vás máme akční nabídku baterií. Nakupte je se slevou až 34%. Nabízíme baterie do notebooků, fotoaparátů, mobilních telefonů, tužkové baterie a další. Akce do 30.5. nebo vyprodání.

Více »
16/ 5 2017

Míčová hra KIN-BALL a slevy až 25%

Máte rádi kolektivní hry?  Kin-ball je hra pro děti i dospělé a je nenáročná na vybavení. V této akční nabídce máte možnost získat slevy až 25%. Akce do 23.5. nebo vyprodání.

Více »

Archiv novinek