X
Produkt byl přidán do objednávky.

Váš košík je prázdný

[x]

Přihlásit se

Úvod Počítače Digitální fotoaparáty

Digitální fotoaparáty

Nákupní rádce - vybíráme Digitální kompakty, Zrcadlovky, Videokamery, Objektivy, Stativy, Fotorámečky, Fotoblesky a filtry k objektivům.

Jak vybrat Digitální fotoaparáty a Kompakty

Digitální fotoaparát má dnes již skoro každý. Vybrat si ten nevhodnější pro vaše potřeby nemusí být tak jednoduché. Základem je na co budete fotoaparát používat. Pokud chcete fotoaparát jen na nějaké momentky, tak vám bohatě stačí Digitální kompakt. Pakliže už fotíte např. krajinu, tak už doporučujeme Digitální kompakt s výměnným objektivem. Pro profesionály slouží Digitální zrcadlovky.

Chcete-li poradit s výběrem, tak klikněte zde >>

Jak vybrat Digitální zrcadlovky

Digitální zrcadlovky (jinak označované také jako DSLR). Díky stále novým modelům, které přicházejí na trh, ceny zrcadlovek stále víc klesají, a proto jsou stále více dostupné i pro „obyčejné“ fotografy.

Digitální zrcadlovky jsou vhodné pro pokročilé amatéry a profesionály, kteří fotografují nejrůznější rychlé akce a sporty apod.

Chcete-li poradit s výběrem, tak klikněte zde >>

Jak vybrat Videokamery

V dnešní době není videokameru už žácná vzcnost. Jejich nepřeberné množství a už za velmi dostupné ceny. Nejrozšířenější jsou videokamery na paměťové karty, ty už seženete za cenu jako kompaktní fotoaparát. Pro náročnější uživatele jsou určeny HDD kamery a pro profesionály MiniDV kamery.

Chcete-li poradit s výběrem, tak klikněte zde >>

Jak vybrat Objektiv k fotoaparátu

Objektiv je důležitou částí fotoaparátu, která má hlavní vliv na práci se světlem a kvalitu obrazu. Čím kvalitnější objektiv máte k dispozici, tím více informací z obrazu můžete dostat. Přesto ideální objektiv neexistuje. Každý objektiv je totiž převážně určen pro dané specifické účely a v univerzálnějších případech je zase třeba udělat kompromis v kvalitě, provedení, rychlosti apod.

Chcete-li poradit s výběrem, tak klikněte zde >>

Jak vybrat Dalekohled

Každý dalekohled má dvou číselné označení jako například 6 x 30 nebo 10 x 50 apod. První z čísel označuje zvětšení (přiblížení). Například zvětšení 10x znamená, že pozorovaný objekt vzdálený 1000m vídíme ze vzdálenosti 100 m (čím větší zvětšení, tím méně kvalitní obraz).

Chcete-li poradit s výběrem, tak klikněte zde >>

Jak vybrat Stativ

Stativ je speciální stojan, používaný v řadě oborů, kde je třeba zajistit dočasnou stabilní polohu nějakého zařízení. Stativ má obvykle podobu trojnožky, na jejímž vrcholu je možné standardizovaným způsobem uchytit požadované zařízení. Stativů však existuje mnoho různých typů.
Fotografický stativ má prakticky vždy podobu trojnožky. Je proto také jinak nazýván tripod. Na vrchu stativu je stativová hlava.

Chcete-li poradit s výběrem, tak klikněte zde >>

Jak vybrat Digitální fotorámeček

Fotorámečky slouží v první řadě jako moderní doplněk do vaší domácnosti, promyslete tedy jaké fuknce chcete aby rámeček měl, jakou úhlopříčku a v neposlední řadě design.

Chcete-li poradit s výběrem, tak klikněte zde >>

Jak vybrat Fotoblesk

Výběr kvalitního fotoblesku je velmi důležité pro konečnou kvalitu snímku. Máte na výběr z amaterských, poloprofesionálních a profesionálních foto blesků. Parametrů podle kterých byste se měli rozhodovat je ale mnohem více.

Chcete-li poradit s výběrem, tak klikněte zde >>

Jak vybrat filtry k objektivům

Filtry slouží v současné době především k ochraně objektivu, ale v dřívějších dobách byly UV filtry používány proto, aby zabránily škodlivému účinku UV záření na filmový materiál. Nyní jsou digitální fotoaparáty  většinou opatřeny low-pass filtrem (před samotným snímačem) , potlačujícím UV záření, na které jsou senzory digitálních fotoaparátů citlivé.

Poradna k filtrům zde >

Novinky na e-mail

Novinky

30/ 5 2017

Vybavení pro SNOEZELEN

Nabízíme veselé doplňky pro vybavení snoezelen místnosti. Všechny pomůcky pro zařízení multismyslové místnosti Snoezelen najdete u nás nyní se slevou až 25%.

Více »
23/ 5 2017

AKCE sleva až 34% na baterie

Právě teď  pro Vás máme akční nabídku baterií. Nakupte je se slevou až 34%. Nabízíme baterie do notebooků, fotoaparátů, mobilních telefonů, tužkové baterie a další. Akce do 30.5. nebo vyprodání.

Více »
16/ 5 2017

Míčová hra KIN-BALL a slevy až 25%

Máte rádi kolektivní hry?  Kin-ball je hra pro děti i dospělé a je nenáročná na vybavení. V této akční nabídce máte možnost získat slevy až 25%. Akce do 23.5. nebo vyprodání.

Více »

Archiv novinek