X
Produkt byl přidán do objednávky.

Váš košík je prázdný

[x]

Přihlásit se

Úvod Nákupní poradna DIGIPROFI.CZ

Nákupní poradna DIGIPROFI.CZ

Nákupní rádce - rádi vám pomůžeme jak, podle čeho vybírat elektroniku, elektrospotřebiče, pc techniku, bílé zboží, mikroskopy, baterie, mobily, fotoaparáty, zahradní techniku, ochranné pracovní pomůcky, kuchyňské dřezy.

Jak vybírat Elektrospotřebiče

Elektrospotřebičů je mnoho od vysavačů až po domácí pekárny a orientovat se pouze dle ceny není vždy nejvhodnější řešení. Vybrali jsme nejčastěji nakupované elektrospotřebiče a připravili "poradnu", která by vám mohla pomoci při výběru.

Budeme rádi i za vaše připomínky. Vstupte do poradny elektrospotřebiče kliknutím zde >>

Jak vybírat PC tehniku

PC technika je poměrně složitý obor. Je zde mnoho komponent ovlivňující celkový výkon počítače. Na nejběžněji užívané pc produkty jsme připravili "poradnu" jejímž účelem je jakýsi přehled spíše pro nováčky.

Budeme rádi i za vaše připomínky. Vstupte do poradny pc technika kliknutím zde >>

Jak vybírat Bílé zboží

Bílé zboží převážně vybíráte společně v rodině, kde poslední slovo mívá žena :-). Nejčastěji se orientujete dle ceny, užitného prostoru a vzhledu aby to zapadlo do celkového konceptu kuchyně. Neměli bychom ale zapomínat na funkčnost, spotřebu energie a jiné parametry.

Právě proto jsme připravili "poradnu" kde se dozvíte nejdůležitější informace, vstupte kliknutím zde >> Budeme rádi za vaše připomínky.

Jak vybírat Elektroniku

Elektronika je hodně široký pojem. My jsme ji pojali jako černou techniku od televizorů až po mp3 přehrávače. V dnešní přetechnizované době se vetšina lidí už v elektronice orientuje. Proto jsme do "poradny" vybrali pouze nejběžnější elektro.

Do poradny vstupte kliknutím zde >>. Budeme vděčni za vaše náměty.

Jak vybírat Baterie a nabíječky

Při výběru baterií je především důležité kontrola kompatibility. Poté je dobré spíše se věnovat údržbě a správným pokynům pro maximální výdrž baterie.

Pro základní informace využíjte "poradnu" klinutím zde >>. Vaše náměty jsou vítány.

Co vědět o Mikroskopech ?

Mikroskopy jsou velmi citlivé na zacházení. Pro přesnost měření je důležité jak dobré zacházení tak znalost všech důležitých komponent.

Všechny potřebné informace jsme zhrnuli do následujícího formuláře, vstupte kliknutím zde >>.

Zdraví a krása

Pohyb je v lidském životě nejdůležitější činností pro zdraví a správnou funkčnost všech orgánů, kostí a svalů. Bez pravidelného pohybu tělo chátrá a rychleji stárne.

Pohyb také slouží k rychlejší regeneraci organizmu po nemoci, relaxaci a duševní kondici. Zaměřili jsme se tedy na fyzioterapii, psychomotoriku, snoezelen a vodoléčbu. Potřebné informace nalaznete kliknutím zde >>.

Sporty a sportovní potřeby


Sportování je snad nejpříjemnější součástí našeho aktivního života. Pravidelný sport nás utužuje, obohacuje, vyrovnává mysl, motivuje, zlepšuje kondici a i vytváří osobnost.

Vybrali jsme pro vás nejpopulárnější sporty (fotbal, tenis, baketbal apod.) a napsali pár řádků o historii, pravidlech či pomůckách jež jsou k tomu zapotřebí. Vřele uvítáme vaši zpětnou vazbu.

Pro více informací o sportech a sportovních potřebách klikněte zde >>

Mobily a příslušenství

Pokud nevíte jak si vybrat nový mobilní telefon , zkuste si nejprve promyslet, k čemu ho budete využívat, jaké funkce chcete aby měl, není ani od věci již dopředu zvážit značku, kterou byste si rádi pořídili. A samozřejmě v neposlední řadě musíte vědět, kolik jste do nového mobilního telefonu ochotni investovat.

Pokud chcete vědět více a poradit s výběrem, tak klikněte zde >>

Fotoaparáty a příslušenství

Digitální fotoaparáty jsou malé, lehké, skladné a snadno ovladatelné přístroje. Kompaktních fotoaparátů je mnoho druhů a typů. Pro fotografování momentek nebo snímků z oslav, dovolené, táboření atd. do rodinného alba či rodinného "dvd" postačí kompaktní digitální automat. Tento přístroj je vhodný i pro začátečníky - jeho předností je plně automatické nastavení expozice i citlivosti snímače. Pro náročné uživatele jsou vhodné digitální zrcadlovky.

Pokud chcete vědět více a poradit s výběrem, tak klikněte zde >>

Zahradní technika

Péče o zahradu je důležitá a také náročná věc. Pokud máte zahradu větší, tak vám to zabere i spoustu času. Pomocníků pro zahradní práce je mnoho od vysavače listí až po zahradní traktory. Vybrat tu nejkvalitnější věc, ale není jednoduché. Vytvořili jsme tedy poradnu, kde se pokusíme vysvětlit nejdůležitější pojmy.

Pokud chcete vědět více a poradit s výběrem, tak klikněte zde >>

Dílna a nářadí

Dílenské nářadí a vybavení má doma prakticky skoro každý chlap. Nebo alespoň nějakou sadu nářadí. Na výběr je toho v dněšní době spousty avšak s různou kvalitou. Je proto dobré se v tom alespoň základně orientovat abyste zbytečně nevyhodili peníze za věc, která je pro váš typ práce nevhodná.

Pokud chcete vědět více a poradit s výběrem, tak klikněte zde >>

Ochranné pracovní pomůcky

Velmi dbejte výběru kvalitních ochranných pracovních pomůcek. Nahodilá koupě nekvalitních a neschválených výrobků vás může přijít velmi draho. Nehledě na nedostatečnou ochranu pracovníků při práci. Určitě si ochranné pomůcky kupujte pouze v certifikovaných obchodech.

Pokud chcete vědět více a poradit s výběrem, tak klikněte zde >>

Jak vybrat kuchyňský dřez?

V době, kdy si téměř každý pořizuje jako běžné vybavení kuchyně myčku, vzniká otázka, jaký si koupit dřez. Už u něj sice nemusíme otrocky trávit hodiny nad nádobím, přesto bychom jeho výběr neměli podcenit. Přece jen ho potřebujeme častěji, než si asi uvědomujeme.

Chcete-li poradit s výběrem, tak klikněte zde >>

Jak vybírat Kancelářské potřeby

Výběr kancelářských potřeb je velmi důležité správně rozmyslet. Většinou se objednávají produkty ve velkém množství. Dnes je nepřeberné množství nabídek kancelářských potřeb a je velmi obtížné vybrat toho nejvhodnějšího dodavatele a výrobky. Určitě mezi nejdůležitější atributy při výběru kancelářských potřeb je jejich kvalita, trvanlivost, záruka, možnost rychlé výměny a samozřejmě cena.

Chcete-li poradit s výběrem, tak klikněte zde >>

 

Vytisknout stránku

Novinky na e-mail

Novinky

30/ 5 2017

Vybavení pro SNOEZELEN

Nabízíme veselé doplňky pro vybavení snoezelen místnosti. Všechny pomůcky pro zařízení multismyslové místnosti Snoezelen najdete u nás nyní se slevou až 25%.

Více »
23/ 5 2017

AKCE sleva až 34% na baterie

Právě teď  pro Vás máme akční nabídku baterií. Nakupte je se slevou až 34%. Nabízíme baterie do notebooků, fotoaparátů, mobilních telefonů, tužkové baterie a další. Akce do 30.5. nebo vyprodání.

Více »
16/ 5 2017

Míčová hra KIN-BALL a slevy až 25%

Máte rádi kolektivní hry?  Kin-ball je hra pro děti i dospělé a je nenáročná na vybavení. V této akční nabídce máte možnost získat slevy až 25%. Akce do 23.5. nebo vyprodání.

Více »

Archiv novinek