X
Produkt byl přidán do objednávky.

Váš košík je prázdný

[x]

Přihlásit se

Úvod Kancelářské potřeby Sešívačky / Děrovačky

Sešívačky / Děrovačky

Prodáváme různé kancelářské Sešívačky, děrovačky nebo sponkovačky za velmi výhodné ceny. Dále v nabídce máme gumičky, klipy, navlhčovače, nože, nůžky, špendlíky, vytahovače spojů apod. Nakupujte kvalitní kancelářské sešívačky, děrovačky a sponkovačky za nízké ceny od spolehlivého dodavatele kancelářských potřeb.

Nákupní rádce - jak vybírat sešívačkyděrovačky?

Jak vybrat sešívačku ?

Sešívačky se staly nedílnou součástí vybavení všech kanceláří. Pro uspořádání množství papírů je právě sešívačka tou nejlepší variantou. Kancelářská sešívačka, někdy lidově zvaná koník, je drobné technické kancelářské zařízení, které slouží k mechanickému spojování papírových tiskovin pomocí tenkých drátků. Jedná se vlastně o malou speciální ruční ohýbačku tenkých ocelových drátků. Sešívačka se skládá z pevné části, která tvoří základnu zařízení a pohyblivé části, v níž je umístěn pružinový zásobník drátků (sponek), které mají tvar širokého písmene "U". Stlačením horní části sešívačky dojde k uvolnění jednoho drátku (sponky) ze zásobníku a k jeho posunu do vodící dráhy. Ostré konce drátků proseknou resp. propíchnou spojované papíry, nárazem o pevnou spodní tvarovanou část zařízení se drátky ohnou o 90 a více stupňů směrem k rovině papíru a papíry tak mechanicky spojí - sešijí kovovým drátkem.

Není sešívačka jako sešívačka, a proto Vám nabízíme různé druhy těchto velmi užitečných pomocníků v kanceláři.

Brožovací automaty

Sešití drátěnou skobou je nejlevnější a současně velmi pevná vazba papíru. Spojení papíru se provádí pomocí skobiček dodávaných ke stroji.

Elektrické sešívačky

Díky své přizpůsobitelnosti jsou elektrické sešívačky velice oblíbené. Lze si zvolit hloubku sešití a množství sešívaných listů.

Ruční sešívačky

Klasikou bez níž se neobejdete jsou právě ruční sešívačky. Nepotřebují žádný přívod energie a některé jsou schopny sešít i více stran.

Novinky na e-mail

Novinky

30/ 5 2017

Vybavení pro SNOEZELEN

Nabízíme veselé doplňky pro vybavení snoezelen místnosti. Všechny pomůcky pro zařízení multismyslové místnosti Snoezelen najdete u nás nyní se slevou až 25%.

Více »
23/ 5 2017

AKCE sleva až 34% na baterie

Právě teď  pro Vás máme akční nabídku baterií. Nakupte je se slevou až 34%. Nabízíme baterie do notebooků, fotoaparátů, mobilních telefonů, tužkové baterie a další. Akce do 30.5. nebo vyprodání.

Více »
16/ 5 2017

Míčová hra KIN-BALL a slevy až 25%

Máte rádi kolektivní hry?  Kin-ball je hra pro děti i dospělé a je nenáročná na vybavení. V této akční nabídce máte možnost získat slevy až 25%. Akce do 23.5. nebo vyprodání.

Více »

Archiv novinek