X
Produkt byl přidán do objednávky.

Váš košík je prázdný

[x]

Přihlásit se

Úvod Kancelářské potřeby Děti, školní potřeby

Děti, školní potřeby

Prodáváme veškeré školní potřeby za velmi výhodné ceny. Školní potřeby máme připraveny jak pro prvňáky tak pro děti různého věku. Kvalitní školní potřeby jsou základem pro výbornou a správnou připravenost dětí, žáků a studentů na školní vyuku. V naší nabídce naleznete školní potřeby např. popisovače, sešity, papíry, úkolovníky, pastelky, tužky, zmizíky, pravítka, kružítka a další školní potřeby.
Nakupujte levné školní potřeby v nejširší nabídce od profesionálů s mnohaletou tradicí.

Jak vybrat školní potřeby?

Kompletní výbavu do školního života potřebují ti, kdo se ocitají na jeho prahu. Tedy prvňáčci. Především školní batohy nebo školní aktovky si zaslouží poctivě vybrat. Přece jen slouží ke každodennímu použití. Zatímco rodiče zkoumají ponejvíce praktické vlastnosti, prvňáčci věnují nejvíce pozornosti obrázkům. Jaký motiv vybrat? Fotbal, Psi a kotě, Harry Potter, anebo Ferrari? Raději se poraďte s malými konzultanty. A do aktovky či batohu se pak pěkně naskládají desky na abecedu, pravítka, sešity, tužky, vodové a temperové barvy, pastelky a ostaní.

Vybíráme školní batoh:

Školní aktovka nebo batoh

Pro školáky první a druhé třídy volíme aktovku, je pro ně přehlednější, všechno má své místo, ať je to slabikář, penál, desky s písmenky nebo sešit na kreslení. Starším žáčkům a studentům již můžeme pořídit školní batoh, který je uzpůsobený pro nošení učebnic a více typů potřeb najednou. Vyhýbáme se sportovním batohům. Jak již název napovídá, jejich konstrukce, zvolené materiály a tip ušití, je určen na jiné aktivity.

Jaké bezpečnostní prvky má mít školní batoh?

Ve dne a za soumraku jsou důležité především fluorescenční prvky, tedy jasné barvy. Nejčastěji se používá jasně žlutá, zelená a oranžová. Za tmy se spoléháme na reflexní materiály, které odrážejí světlo v úzkém kuželu zpátky ke zdroji. Řidič tedy vidí dítě ze vzdálenosti až desetkrát větší než bez použití reflexních doplňků. Bezpečnostní prvky by měly být umístěny ze všech stran batohu. Čím větší plochu tyto prvky zaujímají, tím lépe. Měly by být použity nejen na přední straně batohu, například jako součást obrázku, ale špičkové batohy je mají umístěny i na lemování po obvodu batohu a na popruzích. Právě dostatečná pasivní bezpečnost dítěte je jedním z nejdůležitějších požadavků, které na školní batohy klademe.

Velikost batohu:

Při nákupu je vhodné vzít v úvahu skutečnost, zda je škola, kterou vaše dítko navštěvuje, vybavena ve třídě skříňkami. Pokud ano, v takovém případě často děti nechávají část učebnic ve škole, takže denně nemusí tahat všechno s sebou. Pravda je ale i to, že ne každý chce učebnice ve škole nechávat, takže v tom případě je určitě lépe připlatit a vybrat prostorný školní batoh, který dobře padne a všechno se do něho vejde.

Pro větší komfort:

Školní batohy musí mít polstrovaná, anatomicky tvarovaná záda. Pro větší komfort při nošení můžete zvolit také s odvětráváním zad. Popruhy musí být nastavitelné, široké nejméně 4cm a polstrované. Důležitá je také váha batohu. Nesmíte zapomenout, že Vaše dítěte musí v batohu nosit sešity, učebnice, psací potřeby, přezůvky, svačinu, pití – vše na celý den. Váha batohu by neměla být vyšší než 1,4 kg.  Batoh pro Vašeho školáky by měl být opatřen držadlem, které usnadní manipulaci s batohem a slouží pro zavěšení na lavici. Poutko musí být dostatečně pevné, polstrované, aby udrželo váhu naplněného batohu.

Úvodní strana

Kancelářské potřeby

Novinky na e-mail

Novinky

30/ 5 2017

Vybavení pro SNOEZELEN

Nabízíme veselé doplňky pro vybavení snoezelen místnosti. Všechny pomůcky pro zařízení multismyslové místnosti Snoezelen najdete u nás nyní se slevou až 25%.

Více »
23/ 5 2017

AKCE sleva až 34% na baterie

Právě teď  pro Vás máme akční nabídku baterií. Nakupte je se slevou až 34%. Nabízíme baterie do notebooků, fotoaparátů, mobilních telefonů, tužkové baterie a další. Akce do 30.5. nebo vyprodání.

Více »
16/ 5 2017

Míčová hra KIN-BALL a slevy až 25%

Máte rádi kolektivní hry?  Kin-ball je hra pro děti i dospělé a je nenáročná na vybavení. V této akční nabídce máte možnost získat slevy až 25%. Akce do 23.5. nebo vyprodání.

Více »

Archiv novinek