X
Produkt byl přidán do objednávky.

Váš košík je prázdný

[x]

Přihlásit se

Úvod Sportovní potřeby

Sportovní potřeby

Nákupní rádce Sportovní potřebyfotbal, tenis, volejbal, plavání, badminton ..

Badminton

Badminton je velmi rychlá hra vyžadující vynikající postřeh a švih.

Připravili jsem pro základní informace o Badmintonu o pravidlech, badmintonovém míčku, badmintonové raketě a další. Navštivte sekci Badminton zde >>

Baskebal

Basketbal jedna z nejoblíbenějších míčových her na světě. Uplatní se tu především dlouzí a hbití jedinci.

Vybrali jsme důležité informace o historii, basketbalových potřebách jako basketbalový míč, basketbalový koš apod.

Navštivte sekci Basketbal zde >>

Box

Box je velmi tvrdý bojový sport. Je při něm rozhodující vynikající fyzická kondice bojovníka, nasazení a vůle. Neméně důležité je i boxerské vybavení.

Boxerské potřeby jako jsou boxerské rukavice, boxerské helmy, chrániče a další boxerské potřeby jsou nepostradatelnou součástí. Nabízíme pouze to nejkvalitnější jež využívají profesionální boxerské kluby.

Více o boxu a boxerském vybavení naleznete kliknutím zde >>

Florbal

Florbal se stává v Česku masovým sportem. Především na školách je to sport číslo jedna. I v porovnání se světem se řadíme do světové špičky. Nejlepší jsou severské země Finsko a zejména Švédsko.

Florbal lze hrát prakticky kdekoli. V porovnání např. s hokejem je to poměrně i levný sport. Florbalové vybavení se skládá z florbalové hokejky a pro brankaře florbalové helmy. Veškeré ostatní florbalové vybavení naleznete zde.

Více o florbalu a vybavení naleznete kliknutím zde >>

Fotbal

Fotbal je nejpopulárnějším sportem v současnosti. Pravidla jsou jednoduchá a ani fotbalové vybavení není nijak finančně náročné.

Fotbal lze hrát prakticky kdekoli a učit se ho můžete na ulici nebo doma na zahradě.

Více o fotbale, fotbalové vybavení a potřeby, fotbalové míče, pravidla nalezente kliknutím zde >>

Gymnastika

Gymnastika je specifický sport, spíše ji praktikují ženy. Tomuto sportu se věnují spíše osoby jejichž rodiče měli ke gymnastice nějaký blízký vztah.

Gymnastika je soubor tělesných cvičení, jehož cílem je všestranný rozvoj lidského těla a udržení zdatnosti a celkové dobré výkonnosti. V užším slova smyslu se termín gymnastika používá pro označení sportovních disciplín, jejichž společným znakem je důraz na čistotu provedení silově či koordinačně náročných tělesných prvků.

Více o gymnastice naleznete kliknutím zde >>

Házená

Házená je kolektivní míčový sport, ve kterém proti sobě nastupují dva sedmičlenné týmy. Její počátky mají prapůvod už v míčových sportech starého Řecka.

V roce 1946 v Kodani vznikla Mezinárodní federace házené (IHF) a roku 1972 byla házená zařazena na program olympijských her.

K házené nabízíme hazenkářské dresyházenkářské míče. Více o házené se dozvíte kliknutím zde >>

Plavání

Plavání je příjemný sport velmi prospěšný našemu zdraví. Voda má blahodárné účinky na náš organismus a imunitní systém. Má také ozdravující rehabilitační účinky, dále způsobuje rychlejší regeneraci organismu jak po cvičení tak léčení.

Kvalitní plavecké brýle jsou základem aby nebyl namáhán váš zrak. Dále nabízíme kompletní plavecké pomůcky jak pro začínající tak profesionály.

Více o plavání se dozvíte kliknutím zde >>

Stolní tenis

Stolní tenis nebo také ping-pong (podle zvuku, který vydávají při hře údery míčku) je bezkontaktní míčový sport hraný s pálkou.

Pomůžeme vám s výběrem se všemi potřebami pro stolní tenis, jako pingpongové pálky, pingpongové míčky, stoly apod.

Více o stolním tenise naleznete kliknutím zde >>

Tenis

Tenis, někdy označovaný jako bílý sport, je jednou z nejoblíbenějších míčových her pro 2 nebo 4 hráče. Sport se hodí k elegánům a spíše nezávislým osobám (časově i finančně). Vrcholoví tenisté musí často cestovat a vedou kočovný život.

Podrobněji vám vysvětlíme problematiku tenisové rakety a tenisové míče.

Více o tenise naleznete kliknutím zde >>

Volejbal

Volejbal neboli odbíjená je míčová hra, která je určena předvším pro vysoké osoby. Ti mají totiž větší šanci vyskočit nad síť a zasmečovat nebo zablokovat míč protihráče.

Beachvolejbal funguje na podobných pravidlech. Hraje se na písku a 4 hráči.

Pokud chcete vědět více volejbalových míčích, sítích či beachvolejbalu tak klikněte zde >>

Jak na rotoped

Rotoped je stroj, vzdáleně připomínající jízdní kolo, používaný k cvičení. Na rozdíl od jízdního kola se nepohybuje, ale je postaveno na místě a zátěž je simulována setrvačníkem a nějakým druhem brzdy.

Rotoped je příjemný pomocník na zhubnutí nebo udržení kondice aníž bychom museli opustit pohodlí našeho domova.

Poskytneme vám základní rady při výběru rotopedu. Více informací neleznete kliknutím zde >>

Posilování

S jednoduchým posilovaním s činkami se setkal snad již každý. Je to sport při kterém zažijete velmi rychle (několik sekund či minut) příjemné pocity, vyplavení endorfínů.

Ač se ale mnoho lidí domnívá, ze je to sport jednoduchý, tak po času zjistí pravý opak.

Pokud potřebujete více informací o správném posilování či poradit, tak navštivte naší poradnu Posilování kliknutím zde >>

 

Novinky na e-mail

Novinky

30/ 5 2017

Vybavení pro SNOEZELEN

Nabízíme veselé doplňky pro vybavení snoezelen místnosti. Všechny pomůcky pro zařízení multismyslové místnosti Snoezelen najdete u nás nyní se slevou až 25%.

Více »
23/ 5 2017

AKCE sleva až 34% na baterie

Právě teď  pro Vás máme akční nabídku baterií. Nakupte je se slevou až 34%. Nabízíme baterie do notebooků, fotoaparátů, mobilních telefonů, tužkové baterie a další. Akce do 30.5. nebo vyprodání.

Více »
16/ 5 2017

Míčová hra KIN-BALL a slevy až 25%

Máte rádi kolektivní hry?  Kin-ball je hra pro děti i dospělé a je nenáročná na vybavení. V této akční nabídce máte možnost získat slevy až 25%. Akce do 23.5. nebo vyprodání.

Více »

Archiv novinek