X
Produkt byl přidán do objednávky.

Váš košík je prázdný

[x]

Přihlásit se

Úvod O nás

O nás

DIGIPROFI.CZ - Správné technologie ve správný čas

DigiProfi.cz je specialista na elektroniku a digitální techniku. Provozovatelem eshopu je spol. MOTORSOFT s.r.o. IČO 25938096, s desetiletou historií na trhu. Jsme ryze českou společností s českým kapitálem. Pracují zde pro vás mladí lidé s odhodláním uspět a poskytnout vám co nejlepší služby.


  5 klíčových faktorů proč nakupovat na DIGIPROFI.CZ ?

1. ZBOŽÍ - u výrobků zakoupených u nás máte jistotu, že jsou určeny pro Česku republiku vč záruky v autorizovaných servisech. S tím je spojena i kvalita dodávaného zboží. Nabízíme širokou škálu zboží od televizorů, ledniček až po mikroskopy.

2. DOSTUPNOST - spolupracujeme pouze s nejsilnějšími dodavateli na trhu pro které je zákazník rovněž na prvním místě. Jsme napojení na jejich informační systémy, takže aktuální stav skladu zboží víme okamžitě.

3. TECHNOLOGIE - náš eshop pracuje na sofistikovaných technologiích vč fultextového vyhledávání. Hledání požadovaných informací je tedy rychlé a přehledné.

4. SLUŽBY A BEZPEČÍ - ze všech bodů je tento pro nás nejdůležitější. Informovanost zákazníka o stavu objednávky, technická podpora či pomoc s výběrem je samozřejmostí. Jsme vám k dispozici na telefonu, emailu, icq, skype i facebooku. Jakýkoli podnět velmi rychle řešíme až do důsledku. Jedinou naší prioritou je, aby se zákazník cítil bezpečně, věřil nám a vracel se k nám. Stále se snažíme hledat způsoby, jak to vylepšit, aby se k nám zákazníci rádi vraceli.

5. PŘIDANÁ HODNOTA - nabízíme vždy něco navíc. Každý měsíc připravujeme TOP 10 produktů, kde jsme nejlevnější na trhu. Každý měsíc pořádáme soutěže o zajímavé dárky. Každý měsíc nabízíme akční nabídky a spousty výrobků k nimž nabízíme dárky zdarma. S výběrem zboží vám pomůžeme v naší Nákupní poradně.

Cíle

  • maximální zákaznická informovanost, jak se stavem objednávky, dostupností tak pomoc s výběrem zboží. Spokojený zákazník je u nás na prvním místě, a proto uděláme maximum!
  • poskytovat takové nadstandardní služby a přístup k zákazníkovi, aby měl pocit bezpečí, jistoty, pohodlí a důvod se k nám zase vrátit
  • být transparentní - vždy vám budeme sdělovat vše upřímně, nebudeme předstírat, že něco máme, když to nemáme. Mějte, prosím, ale na paměti, že mýliti se, je lidské :-)

Naše MOTTO: Pracujeme pro vás s radostí :-)

Pokud vás naše služby zklamou, budete mít zajímavé nápady na zlepšení, najdete chybu v eshopu či cokoli důležitého co uvážíte, že bychom měli vědět, pak neváhejte napsat přímo řediteli.

Váš názor nás zajímá!

Váš názor nás zajímá!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail.

Vytisknout stránku

Novinky na e-mail

Novinky

30/ 5 2017

Vybavení pro SNOEZELEN

Nabízíme veselé doplňky pro vybavení snoezelen místnosti. Všechny pomůcky pro zařízení multismyslové místnosti Snoezelen najdete u nás nyní se slevou až 25%.

Více »
23/ 5 2017

AKCE sleva až 34% na baterie

Právě teď  pro Vás máme akční nabídku baterií. Nakupte je se slevou až 34%. Nabízíme baterie do notebooků, fotoaparátů, mobilních telefonů, tužkové baterie a další. Akce do 30.5. nebo vyprodání.

Více »
16/ 5 2017

Míčová hra KIN-BALL a slevy až 25%

Máte rádi kolektivní hry?  Kin-ball je hra pro děti i dospělé a je nenáročná na vybavení. V této akční nabídce máte možnost získat slevy až 25%. Akce do 23.5. nebo vyprodání.

Více »

Archiv novinek