X
Produkt byl přidán do objednávky.

Váš košík je prázdný

[x]

Přihlásit se

Sušičky prádla

Nákupní rádce - podle čeho vybírat vhodné sušičky prádla?

V dnešní době se mnoho lidí snaží o to, aby si práci v domacnosti co nejvíce ulehčili. A jsou to právě Sušičky prádla, které Vám domácí práce usnadní. Sušičky prádla za pár minut prádlo usuší a tím nám odpadá pracné rozvěšování mokrého prádla.


Inteligentní sušičky prádla

Sušičky série IQ s plně elektronickým řízením a funkcí fuzzy control (množstevní automatika) měří neustále automaticky vlhkost prádla a teplotu, což je ideální pro sušení choulostivého prádla, a také pro spotřebu energie, protože tyto sušičky inteligentně přizpůsobují dobu sušení a spotřebu proudu množství prádla v bubnu. Jsou navíc i velmi tiché, což ocení zejména lidé, kteří hodlají sušičku s pračkou umístit do kuchyně spojené s obývacím prostorem.


Spotřeba a úspornost

Energetická třída určuje, jak je sušička úsporná. Sušičky prádla se vyrábějí s energetickými třídami A-E, přičemž A je nejúspornější. Jelikož sušení prádla se provádí horkým vzduchem, je sušička dosti náročná na spotřebu energie.

Výhody kvalitní sušičky prádla:

  • jsou velmi tiché
  • poznají stupeň vlhkosti prádla.
  • nastaví vhodný automatický program sušení.
  • automaticky zastaví sušení ve správný čas.
  • spotřebují jen tolik energie, kolik je na sušení skutečně potřeba.
  • vybavené funkcí snadné žehlení vám ušetří spoustu času a práce se žehličkou.
  • umožňují funkci odložený start.

Sučičky prádla - jednotlivé typa a druhy

Odvětrávací sušičky

Bývají levnější a energeticky úspornější. U tohoto typu elektrospotřebiče je nutné odvádět horký vzduch ven z místnosti, je tedy vhodné si ho pořizovat, pokud se zrovna chystáte na stavební úpravy domu či bytu. Další možností je umístění této sušičky do prádelny, kde vzduch může proudit i do místnosti a nezpůsobí žádné komplikace.

Kondenzační sušičky prádla

Druhým typem tohoto elektrospotřebiče je pak sušička kondenzační, u které se pára vzniklá při sušení opět přeměňuje ve vodu a je zachycována do speciálního zásobníku. Po ukončení sušení stačí vodu jednoduše vylít. U dražších modelů je pak běžné, že voda je odváděna přímo do odpadu, a tak není nutná manipulace se zásobníkem zachycené vody.

Pračka kombinovaná se sušičkou

Ta je vhodná především pro byty, ve kterých na dva spotřebiče není místo. Při sušení je pouze nutné část vypraného prádla odebrat a sušit v menším množství, než ve kterém jsme zvyklí prát. Stejně jako další elektrospotřebiče i sušičky prošly velkým vývojem a nabízí řadu inteligentních funkcí, které domácí praní a žehlení výrazně ulehčí.

Novinky na e-mail

Novinky

30/ 5 2017

Vybavení pro SNOEZELEN

Nabízíme veselé doplňky pro vybavení snoezelen místnosti. Všechny pomůcky pro zařízení multismyslové místnosti Snoezelen najdete u nás nyní se slevou až 25%.

Více »
23/ 5 2017

AKCE sleva až 34% na baterie

Právě teď  pro Vás máme akční nabídku baterií. Nakupte je se slevou až 34%. Nabízíme baterie do notebooků, fotoaparátů, mobilních telefonů, tužkové baterie a další. Akce do 30.5. nebo vyprodání.

Více »
16/ 5 2017

Míčová hra KIN-BALL a slevy až 25%

Máte rádi kolektivní hry?  Kin-ball je hra pro děti i dospělé a je nenáročná na vybavení. V této akční nabídce máte možnost získat slevy až 25%. Akce do 23.5. nebo vyprodání.

Více »

Archiv novinek