X
Produkt byl přidán do objednávky.

Váš košík je prázdný

[x]

Přihlásit se

Úvod Zdravotní potřeby

Zdravotní potřeby

Zdravotní poradna Fyzioterapie, Psychomotorika, Snoezelenvodoléčba

Fyzioterapie - regenerace pohybového aparátu

Fyzioterapie je obor, který dokáže léčit nejen bolesti pohybového aparátu – svalů, šlach a kloubů, ale dokáže také ulevit od bolestí hlavy, bolestí břicha či menstruačních bolestí a zmírnit obtíže vznikající v důsledku psychického vypětí či stresu. Fyzioterapie v rámci prevence pomáhá předcházet problémům se zády a klouby, zpomaluje stárnutí a opotřebování těla, zlepšuje schopnost regenerace po fyzickém zatížení nebo psychickém napětí.

Pokud se chcete dozvědět více o Fyzioterapii, tak navštivte naší poradnu kliknutím zde >>. Pokud máte nějaké zkušenosti z užíváním předmětů k fyzioterapii, tak budeme rádi když se s námi o to podělíte :-)

Psychomotorika - výchova pohybem

Psychomotorika je systém tělesné výchovy, který využívá pohybu jako výchovného prostředku. Nesoustřeďuje se pouze na rozvoj pohybových schopností, na tělesnou zdatnost, ale i na psychickou a společenskou složku osobnosti každého jedince. Dbá, aby cvičení odpovídalo úrovni pohybových schopností žáků a bere v úvahu i jejich psychické vlastnosti a také vztahy k jiným lidem.

Pokud se chcete dozvědět více o Psychomotorice, tak navštivte naší poradnu kliknutím zde >>. Pokud máte nějaké zkušenosti z užíváním předmětů v psychomotorice, tak budeme rádi když se s námi o to podělíte :-) Děkujeme

Snoezelen - multismyslová relaxační činnost

Snoezelen je multismyslová relaxační místnost nabízející širokou škálu uplatnění v zařízeních speciálně pedagogických, zdravotnických, sportovních a dalších. Zprostředkovává dětem prožitky “tady a teď”. Je to specificky vytvořené prostředí pro účely senzorické stimulace, relaxace a prožití osobní zkušenosti.

Pokud se chcete dozvědět více o Snoezelenu, tak navštivte naší poradnu kliknutím zde >>. Pokud máte nějaké zkušenosti z užíváním předmětů snoezelen, tak budeme rádi když se s námi o to podělíte :-) Děkujeme

Vodoléčba - přirozená léčba a regenerace pohybového ústrojí


Vodoléčba, nebo také hydroterapie je část fyziatrie, kdy se na organismus působí nejen energií tepelnou, ale také pohybovou, případně i speciálními chemickými látkami, které se vyskytují ve vodním prostředí, a to s cílem preventivním, léčebným a rehabilitačním.
Studená a ledová koupel je výborným posilujícím prostředkem. Teplá koupel otevírá póry a ulehčuje vylučování nečistot z těla, vlažná uklidňuje nervy a upravuje oběh.

Pokud se chcete dozvědět více o Vodoléčbě, tak navštivte naší poradnu kliknutím zde >>. Pokud máte nějaké zkušenosti z užíváním vodoléčebných van, tak budeme rádi když se s námi o to podělíte :-) Děkujeme

Novinky na e-mail

Novinky

30/ 5 2017

Vybavení pro SNOEZELEN

Nabízíme veselé doplňky pro vybavení snoezelen místnosti. Všechny pomůcky pro zařízení multismyslové místnosti Snoezelen najdete u nás nyní se slevou až 25%.

Více »
23/ 5 2017

AKCE sleva až 34% na baterie

Právě teď  pro Vás máme akční nabídku baterií. Nakupte je se slevou až 34%. Nabízíme baterie do notebooků, fotoaparátů, mobilních telefonů, tužkové baterie a další. Akce do 30.5. nebo vyprodání.

Více »
16/ 5 2017

Míčová hra KIN-BALL a slevy až 25%

Máte rádi kolektivní hry?  Kin-ball je hra pro děti i dospělé a je nenáročná na vybavení. V této akční nabídce máte možnost získat slevy až 25%. Akce do 23.5. nebo vyprodání.

Více »

Archiv novinek